Almanya Kara yolu İhracat

Resmi ismiyle Almanya Federal Cumhuriyeti, Orta Avrupa’da bulunan bir ülkedir. Kuzeyinde Danimarka ve doğusunda Polonya ve Çek Cumhuriyeti; güneyinde Avusturya ve İsviçre; batısında Fransa, Lüksemburg, Belçika ve Hollanda bulunur. Başkenti Berlin’dir. Para birimi Euro

Almanya Karayolu İhracat yüklerinizde siz değerli müşterilerimizin ürünlerinin sorunsuz bir şekilde Almanya’ya sevki; parsiyel& komple tır yüklemesi, Minivan yüklemesi, gabari dışı yüklemeleriniz ve tehlikeli madde taşımacılığı hizmetlerimiz ile sorunsuz ve Butik bir Almanya Karayolu İhracat hizmeti vermekteyiz.

ILP Logistics olarak Almanya Karayolu İhracat yüklerinizde Sizin İçin Yapabileceklerimiz;

  • Almanya operasyonlarımızı Stutgart, Dresden, Duisburg ve Hamburg depolarımızdan konsolide ediyoruz.
  • Tüm Almanya’da hareket imkanları ile kapıdan kapıya taşımacılık
  • Almanya karayolu ihracat ile talep edilen zaman aralığında butik, güvenilir ve hızlı servis
  • Tüm gümrük işlemleri için çözüm ortaklığı
  • Emtia Sigorta işlemleri (All risk)
  • Tedarik zinciri yönetimi
  • Toplama & dağıtım & paketleme
  • Serbest depolama & Almanya Gümrüklü depolama
  • Mevzuata uygunluk ve bilgilendirme
  • Almanya Karayolu İhracat güzergâhlı Mega ve Kapalı kasa araçlarımız ile Karayolu servisi

Almanya Karayolu İhracat Servislerimiz İçerisinde;

FTL (Komple Tır Yüklemeleri)
Almanya karayolu ihracat ile komple tır taşımacılığı hizmetlerini en uygun ve doğru koşullar ile gerektiğinde de müşterilerimizi yönlendirerek tenteli araç, havuzlu dorse, kapalı kasa araç, açık (sal kasa) araç, gabari dışı yükleme çözümlerini en uygun maliyetler ile birlikte ve tamamen butik hizmet anlayışı sunmaktayız.

LTL (Parsiyel Tır Yüklemeleri)
Almanya karayolu ihracat hizmetimizde parsiyel taşımacılık servisimiz ile konsolidasyon, ayrıştırma, depolama, gümrükleme, kapıdan alım ve kapıya teslimatı da dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilmekteyiz.

Express Tır Yüklemeleri
Uzun yıllara dayalı tecrübe ve deneyimimiz ile müşteri odaklı Almanya karayolu ihracat express tır servisimizi; direk olarak kısa sürede aksiyon alabileceğimiz şekilde hizmetinize sunuyoruz. Almanya’ya karayolu ile ihracat yapabildiğimiz sektörlerin başında Medikal ürünler, Cam, Yedek Parça ,Alüminyum, Tekstil, Otomotiv, Sağlık, Kimyasal Ürünler, İnşaat ve Enerji sektörleri gelmektedir. Bunların dışındaki tüm sektörlere de express servisimiz ile hizmet sağlamaktayız.

Almanya’dan Karayolu ithalat yaptığımız bölgeler
Almanya acentelerimiz ile koordineli olarak Güney, Orta ve Kuzey Almanya’dan adresten alınıp, gümrüklemesini yapıp kara güzergahı ile dönüş sağlayarak siz değerli müşterilerimizin ürünlerini hızlı bir şekilde teslim etme gayretindeyiz.

Leave a reply

×

Whatsapp İletişim

× Size nasıl yardımcı olabilirim