Fransa Karayolu İhracat

Fransa nakliye hizmetlerinde uzun yılların deneyimini geride bırakan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak adına gerek fiyatlandırmalarda gerekse taahhüt edilen zamanda yüklerin güven içinde yerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Uluslararası Nakliye hizmetinde İSO 9001 Kalite Belgesi, Tio Belgesi, Özmal filosu ile Fransa nakliye TIR ile karayolu taşıma şirketleri arasında yer almaktayız.

Profesyonel olarak hizmet sağlayan Firmamızın Her Hafta İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’den parsiyel çıkışlarımız Paris, Bordeaux, Marseille, Lyon, Toulouse ana bölgelerinin bağlı olduğu şehirlere TIR ve Minivan araçlarımızla dağıtım yapmaktayız.

Fransa’da bulunan güçlü yerel acentemiz ile sağlam alt yapımız gabari dışı taşıma, lowbed, proje, komple araç taşımacılığı gibi müşterilerimize gönül rahatlığı ile hizmet sunabiliyoruz.

Firmamız 6-8 günlük yol süreleri, uygun Navlunları, parsiyel ve komple yüklemeleri ile  TIR TAŞIMACILIĞI alanında Fransa ya taşıma yapan firmalar arasında rekabetçi hizmet vermektedir.

 

Leave a reply

×

Whatsapp İletişim

× Size nasıl yardımcı olabilirim