İSPANYA KARAYOLU İHRACAT

ILP LOGİSTİCS, uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ile İspanya Nakliye, İspanya Taşıma, İspanya Komple Tır ve İspanya Parsiyel Lojistik hizmetleri konusunda uluslararası nakliye firmaları arasında yer almaktadır.

İspanya taşımacılığı için en etkili, maliyet odaklı ve hızlı lojistik yönteminin bulunması için yükünüzün araçta kapladığı yer büyük önem taşır. İspanya tır nakliyesi veya İspanya / Türkiye karayolu tır taşımacılığı ile ilgili fiyatlandırma yaparken net ölçü ve birim kg ihtiyaç duyulur. Bu detaylar doğrultusunda İspanya yurtdışı nakliye fiyatlaması yapılabilir.

İspanya’ya Hızlı, Güvenli Lojistik Hizmetleri, Taşımacılık süreçlerinizde modern, yenilikçi ve butik yaklaşımlarımızla Lojistik çözüm olanakları sağlıyoruz.

İspanya’da bulunan yerel ve güçlü acente ağımız ile yüklerinizin çıkış ve varış noktasına ulaşana kadar doğru ve zamanında bilgi akışı sağlıyoruz.

İspanya özelinde ayrıca;

İspanya ihracat, ithalat, Nakliye, Uluslararası taşıma, Karayolu, Karayolu Parsiyel, Karayolu Komple Tır, Havayolu Taşımacılığı, Denizyolu Taşımacılığı, Ağır nakliyat ve Proje Taşımacılığı, Lowbed Taşımacılığı gibi Proje taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

 

Leave a reply

×

Whatsapp İletişim

× Size nasıl yardımcı olabilirim